Pazar , 14 Temmuz 2024
anadolu üniversitesi

Genel Muhasebe 1 – Ünite 1-8 Ders Notu ve Sorular

Genel Muhasebe 1 derslerini hazırlayıp bizlere gönderen çok değerli öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. bu dersler sayesinde bir çok kişi derslerine daha kolay şekilde çalışacaktır.

Genel Muhasebe 1– Ders Notları pdf dosyasından oluşmaktadır. PDF’yi indirerek yada sitemiz üzerinden okuyarak derslerinizde başarılarınız dahada artmaya devam edecektir. PDF’lerde herhangi bir soruk çıkması durumda bizimle iletişime geçerek yeniden düzenleyerek sitemizde yayınlayabiliriz. herhangi bir durumda lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Genel Muhasebe 1 pdf olarak aşağıda paylaşılmış olup ister site üzerinden çalışabilirsiniz ister indirerek çalışabilirsiniz. kolay bir şekilde derslerinize çalışabilir yada bilgisayar, tablet gibi cihazlara indirerek çalışma imkanınız olacaktır.

Sizlerde hazırladığını ders notları varsa bizlere İLETİŞİM kısmından ulaşarak bizlere ders notlarını gönderebilirsiniz. bu sayede yüz binlerce açık öğretim öğrencisi derslerine daha kolay hızlı çalışabilir. Sizlerinde notları var ise bizlere gönderdikten sonra sitemizde yayına alınıp diğer Anadolu Üniversite öğrencilerinde notlarınız dan yararlanacaktır.

gm-un18-tdn-1

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

27 Yorum

 1. Merhaba kolay gelsin pdf olarak nasıl indirebilirim?

 2. Merhaba, notları banada atabilirmisiniz?

  • Merhaba pdf olarak mail adresinize gönderildi. Sizlerde elinizde bulunan ders notlarını da bizlerle paylaşarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

 3. Merhaba kolay gelsin pdf olarak nasıl indirebilirim?

  • Merhaba pdf olarak mail adresinize gönderildi. Sizlerde elinizde bulunan ders notlarını da bizlerle paylaşarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

 4. genel muhasebe 1 ders notlarına ihityacım var.
  saygıalrla

 5. Merhaba pdf’ i bana da mail atabilir misiniz?

 6. Merhaba muhasebe 1 ,anayasa hukuku ,maliye politikası ve türkiye avrupa birliği ilişkilerinin özet pdf dosyasını meil adresine gönderebilirmisiniz

 7. Merhaba, pdf olarak banada gönderebilir misiniz ?

 8. Mrb iletişim kuramları sosyolojiye giriş ve Türk siyasal hakları 657 sayılı devlet memurları kanunu ders notlarını gönderebilirsiniz acil bu notlara ihtiyacım var 🤲

 9. Merhaba kolay gelsin pdf olarak nasıl indirebilirim?

 10. merhaba bende pdf alabilirmiyim

 11. MERHABALAR.. PDF OLARAK EDİNEBİLİRMİYİM?

 12. MERHABALAR.. PDF OLARAK EDİNEBİLİRMİYİM?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir