Pazartesi , 15 Temmuz 2024
anadolu üniversitesi

Devlet Bütçesi – Ünite 5-8 Ders Notu

Açık öğretim derslerine çalışırken kitaplar bir yana Ders özetleri ve hazırlanan ders notları çalışma için harika bir yardımcı kaynaktır. Açıköğretim ders notları İnternette bulunduğu gibi sizlerinde hazırlayıp çalıştığı ve bizlere göndererek ders notlarını bir çok öğrenci arkadaşlarına yardım için bizlere göndererek sitemizde yayınlıyoruz.

Devlet Bütçesi Ders Notları‘na çalışan öğrenciler Hazırladığı ders notları ve sitemizdeki yayınlanan ders notlarına çalışarak sınav zamanı gayet güzel başarılar elde etmiştir. Sizlerde hazırladığınız ders notlarını fotoğraf çekerek bizlere gönderirseniz bir çok öğrenci derslerinde başarılı olabilirler.

Devlet Bütçesi Ders Notları Aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ders notları fotoğraf olup bilgisayar, Tablet yada Cep Telefonlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Sizlerinde hazırlamış olduğunuz ders notları var ise diğer öğrencilerin yararlanmasını isterseniz bizlere İLETİŞİM kısmından bizlere gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz ders notlarını bizimle paylaşarak diğer öğrencilerinde başarılı olmasından sizlerde bizlerde mutluluk duyarız.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir