Salı , 28 Mayıs 2024
Aöf Diploma Ne Zaman Veriliyor?
Aöf Diploma Ne Zaman Veriliyor?

Aöf Diploma Ne Zaman Veriliyor?

Mezun olan öğrencilerin dönem sonu sınav sonuçları açıklandıktan sonra öğrencilerin diplomaları hazırlanmaya başlıyor. Mezun olan öğrencilerin diplomaları ortalama 20-30 gün içerisinde hazırlanıyor ve daha sonra öğrencinin bağlı olduğu büroya gönderiliyor. Mezunlar bağlı oldukları açıköğretim fakültesi bürosuna müracaat ederek imza karşılığında diplomalarını alabiliyorlar. Mezunlar müracaat etmeden önce özel kimlik kartlarını yanlarına almayı unutmamalılar. Kimlik veya tanıtım kartı bulunmayan kişiye diploma verilemez.

Eğer mezunlar çeşitli sebeplerden dolayı büroya uğrayamaz ise, yakın aile üyeleri aracılığı ile imza karşılığında diplomalarını alabilirler. Diplomalar maalesef mezunlar adreslerine ya da istedikleri resmi kurumlara kargo ile gönderilmemekte. Mezunlar diplomalarını sadece bürolardan alabilirler.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir