Salı , 18 Haziran 2024
Aöf Büro Değişikliği Nasıl Yapılır?
Aöf Büro Değişikliği Nasıl Yapılır?

Aöf Büro Değişikliği Nasıl Yapılır?

Büro değişikliği yapmak isteyen öğrenciler ilk öncelikle interneti kullanabilirler. Genelde büro ya da adres gibi değişiklikler açık öğretim’in ya da okulun resmi sitesinden yapılabiliyor fakat bazen yaşanan yoğunluktan dolayı erişim sağlanamıyor. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız endişe duymanıza gerek yok çünkü büro değişikliği yapmanın bir yolu daha var.

İnternetten değişiklik yapamayan öğrenciler, değişiklik talepleri için AÖF bürolarını ziyaret edebilir fakat öğrencinin bizzat kendisinin gitmesi gereklidir. Anne, baba gibi yakın aile üyeleri öğrenci adına değişiklik talebinde bulunamaz. Son olarak eğer AÖF bürolarına gitme olanağınız da yok ise 444 10 26 numaralı telefonu arayıp büro değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Bu numaradan yapılacak değişiklik talepleri için öğrencinin kendisinin araması gerekiyor.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir