Cumartesi , 25 Mayıs 2024
Aöf Yeni Şifre Nasıl Alınır?
Aöf Yeni Şifre Nasıl Alınır?

Aöf Yeni Şifre Nasıl Alınır?

Açıköğretim fakültelerine kayıt yapan her öğrenciye kayıt işlemi tamamlandıktan sonra şifre verilmektedir. Eğer şifrenizi kaybettiyseniz ya da hatırlamıyorsanız açıköğretimin ya da üniversitenin kendi sitelerinden şifre hatırlatma sayfasına giderek yeni bir şifre alabilirsiniz.

Eğer hatırlatma kaydınız bulunmuyorsa yeni şifrenizi alabilmek için açıköğretim etkileşim merkezini aramanız gereklidir. 444 10 26 numaralı telefonu arayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca AÖF bürosuna başvurarak yeni bir şifre almanızda mümkün.

Son olarak şifrenizi yakın aile üyeleri aracılığı ile değiştiremezsiniz. Ayrıca posta ya da e-posta ile de yeni şifre talebinde bulunamazsınız. Aldığınız şifre size özeldir ve diğer şahıslara verirseniz olumsuz sonuçlar doğabilir. Bu olumsuz sonuçların sorumlusu maalesef siz olursunuz bu yüzden şifrenizi kimse ile paylaşmamalısınız.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir