Cumartesi , 25 Mayıs 2024

Anadolu AÖF Proje ve Ödev Hazırlanacak Dersler

Anadolu üniversitesi proje ve ödev hazırlanması istenilen derslerle ilgili olarak resmi sitesinden duyuru yayınlandı. Duyuru içeriğinde derslerin hangileri olduğu ve ödevlere neredena ulaşılacağı hakkında bilgiler yer aldı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesinden yapılan duyuru ve detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bölümü, kodu ve adı verilen derslerinizde, “Ödev/Proje” hazırlanacaktır. Ara sınav kapsamında bu derslere ilişkin herhangi bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Ödev/projerelere ekampus.anadolu.edu.tr adresinde, ilgili ders altından ulaşılabilecektir. Hükümlü öğrencilerimiz, cezaevi eğitim sorumlularımız aracılığı ile bu çalışmalarını yapabileceklerdir.

SOSYOLOJİ SOS401U SOSYOLOJİDE ARAŞTIRMA VE UYGULAMALAR
FELSEFE FEL411U FELSEFİ ARAŞTIRMA VE YAZI
TARİH TAR415U TARİH İNCELEMELERİ
TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI TÜR415U EDEBİ METİN İNCELEMELERİ

 

Derslerin Değerlendirilmesi

Sisteme yüklenen ödevler, değerlendiriciler tarafından puanlandıktan sonra, ara sınav ve dönem sonu sınav notu yerine “tek not” olarak birlikte verilmektedir. Bu derslerden muafiyet durumu söz konusu değildir. Ders dönemliktir ve ilan edilecek zaman diliminde sisteme yüklenmezse dersten başarısız olunacaktır. Bölümden mezun olunabilmesi için bu derslerde başarılı olmanız gerekmektedir.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir