Pazar , 14 Temmuz 2024

Anadolu AÖF Sosyal Hizmet Uygulaması I Dersi Duyurusu

Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesinde sosyal hizmet uygulaması 1 dersi ile ilgili olarak bir duyuru yayınlandı. Ders ile ilgili olarak detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2020-2021 Öğretim Yılı Güz Döneminde COVID-19 pandemisinin devam etmesi nedeniyle; Sosyal Hizmet Uygulaması I Dersi, uzaktan öğretim yöntemiyle yürütülecektir.

Bu süreçte;

Öğrencinin e-Portfolyo sisteminde dikkat etmesi gereken hususlar,Öğrencinin uygulama dersinde hazırlaması gereken etkinlik raporlarına ilişkin kriterlere,Ders materyalleri ( Sosyal Hizmet Uygulaması I kitabı üniteleri, ders anlatım videoları ve canlı ders kayıtları vd.)
aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr (e-Portfolyo) sistemi üzerinde “Paylaşılan Belgeler” bölümünde yer almaktadır.

Tarayıcınızın adres çubuğuna aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr yazarak e-Portfolyo sistemine ulaşabilirsiniz.

http://aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr bağlantısına tıklayarak e-Portfolyo sistemi oturum açma sayfasına, e-posta adresiniz veya T.C. Kimlik Numaranız ile e-posta için tarafınıza verilen şifreyi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Sağlıklı, başarılı günler ve esenlikler dileriz.

Açıköğretim Fakültesi
Staj ve Uygulama Dersleri Koordinatörlüğü

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir