Çarşamba , 17 Nisan 2024
Aöf Kaydımı Nasıl Sildirebilirim?
Aöf Kaydımı Nasıl Sildirebilirim?

Aöf Kaydımı Nasıl Sildirebilirim?

Eğer bölümünüzden memnun değilseniz ya da herhangi başka bir sebepten dolayı kaydınızı silmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Eğer kaydınızı sildirmek istiyorsanız ilk öncelikle kaydınızı sildirmek istediğinizi açıkça belirten bir dilekçe hazırlamanız gerekmekte. Bu dilekçede imza ve tarih bulunmalıdır. Dilekçe hazırlandıktan sonra öğrenci, kimlik kartını ve dilekçesini başvurduğu AÖF bürosuna vermelidir.

Kayıt silme işlemleri için öğrencinin büroya bizzat başvurması gereklidir. Anne, baba, kardeş gibi yakınlar öğrenci adına işlem yapamaz. Ayrıca öğrenci kimlik kartı olmayanlar ya da ibraz edemeyenler özel belgeler ile kimliklerini kanıtlamak zorundadır yoksa maalesef işlem yapılamaz. Son olarak kayıt silme işleminin daha sonra iptal edilmesi mümkün olmadığı için öğrencinin doğru karar vermesi gereklidir.

Hakkında AÖF Destek

Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi açıköğretim fakülteleri ve bölümleri ile ilgili detaylı bilgi sunmaya ve destek vermeye çalışan aranızdan birisi.

İlginizi Çekebilir!

Bolu AÖF Bürosu Adres ve İletişim

Bolu il merkezinde bulunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi adreslerine ve iletişim bilgilerine yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir